71.042
Bearbeitungen
Zeile 31: | Zeile 31: | ||
|valign=top bgcolor=#EEEEEE|Hammonensis. ''20, Litterarum Studiosus'' | |valign=top bgcolor=#EEEEEE|Hammonensis. ''20, Litterarum Studiosus'' | ||
|valign=top bgcolor=#EEEEEE|Sp. 766; vgl. Hofmeier 1962, S. 66 | |valign=top bgcolor=#EEEEEE|Sp. 766; vgl. Hofmeier 1962, S. 66 | ||
|- | |||
|valign=top bgcolor=#EEEEEE|10.11.1785 | |||
|valign=top bgcolor=#EEEEEE|'''MS''' | |||
|valign=top bgcolor=#EEEEEE|'''Maximilianus Fridericus ab Elverfeld''' | |||
|valign=top bgcolor=#EEEEEE|Werries | |||
|valign=top bgcolor=#EEEEEE|S. 121 | |||
|- | |- | ||
|valign=top bgcolor=#EEEEEE|29.04.1739 | |valign=top bgcolor=#EEEEEE|29.04.1739 |