15.742
Bearbeitungen
Zeile 983: | Zeile 983: | ||
|- | |- | ||
| 2000 | | 2000 | ||
|style="text-align:right"| | |style="text-align:right"| 138 (Hamm I) | ||
|style="text-align:right"| 2.005 | |style="text-align:right"| 2.005 | ||
|style="text-align:right"| 5,4 % | |style="text-align:right"| 5,4 % | ||
|style="text-align:center"| Thomas Lindner | |style="text-align:center"| Thomas Lindner | ||
|- | |||
| 2000 | |||
|style="text-align:right"| 139 (Hamm II - Unna IV) | |||
|style="text-align:right"| | |||
|style="text-align:right"| 4,5 % | |||
|style="text-align:center"| Jutta Mir Haschemi-Beckmann | |||
|- | |- | ||
|2005 | |2005 |